Kontakta oss

Besöksadress

Strandgatan 5 B, 891 33 Örnsköldsvik

Övrigt

Organisationsnummer

556918-5498

Hemsida

www.mikall.se

Postadresser

Postadress Övik

Brogatan 113, 892 34 Domsjö

Postadress Kramfors

C/O NOLUM, Kustvägen 8, 870 31 Mjällom

Vi utför våra tjänster även i:

Härnösands kommun

Kramfors kommun

Nordmalings kommun

Sollefteå kommun

Örnsköldsviks kommun

Kontaktpersoner

Nedan hittar du kontaktpersoner och kontaktnummer för respektive avdelning inom MIK ALL Service AB. Är det ingen speciell person du vill kontakta kan du ringa oss på 020 – 22 22 24 eller kan du nå oss på vår mail: info@mikall.se.

Städtjänster

Gunnel Norberg

Serviceledare Örnsköldsvik
073 - 061 62 69
gunnel.norberg@mikall.se

Helena Kardell

Serviceledare Örnsköldsvik
020 - 22 22 24
helena.kardell@mikall.se

Roger Eriksson

Kvalitet och
utbildningsansvarig
070 - 208 98 92
roger.eriksson@mikall.se

Emma Öberg

Serviceledare Kramfors Sollefteå
070
Nathalie.segerstedt@mikall.se

Glenn

Vår egen KÖRSVEN

-

Annika Häggquist

Avdelningsansvarig och personalansvarig
070 - 519 12 11
annika.haggquist@mikall.se

Anna Ottosson

Ledning
020 - 22 22 24
anna.ottosson@mikall.se

Servicetjänster

-

Thor Österberg

Serviceledare Örnsköldsvik
070 - 299 25 04

Administration

Helena Dynesius

Reception och fakturaärenden
070 -557 76 69
helena.dynesius@mikall.se

Katarina Sellgren

Reception och fakturaärenden
072 - 588 80 48
katarina.sellgren@mikall.se

Maria Lindberg

Reception och fakturaärenden
070 - 262 77 31
maria.lindberg@mikall.se

Mikael Åström

VD
020 - 22 22 24
mikael.astrom@mikall.se

Hitta till oss